November 20, 2003

همجنس گرائی

گل سنگ تو وبلاگش مساله جالبی رو مطرح کرده، منم که خیلی به این موضوعات سکسی (به قول مارال "اسمشونبر") علاقه دارم رفتم رو منبر و یه نظر بلند بالا گذاشتم.ا می خواستم جر بزنم و همون نظر رو امروز بذارم اینجا که دیدم وبلاگش نظرها رو نشون نمیده. حالا یه بار هم برای شما می رم بالای منبر.

من همجنس گرائی رو نه کار خوبی میدونم و نه بد. به نظر من اعتقادات و اعمال آدمها آنقدر نسبی است که ملاک مطلقی برای ارزش گذاری نمیشه پیدا کرد. فکر می کنم آدما حق دارن هر کاری دلشون خواست بکنن فقط به یک شرط، حق و حقوق دیگران هم رعایت بشه و پایمال نشه. دایره حقوق آدما به اندازه ایه که دایره دیگران رو قطع نکنه. این از نظر اخلاقی و حقوقی.
از نظر اجتماعی اگه به موضوع نگاه کنیم، به نظرم همجنس گرائی یک عیب یا ایراد حساب میشه زیرا اساس سیستم اجتماعی که خانواده باشه رو به هم میریزه و اگر رواج پیدا کنه جوامع دچار مشکلات زیادی میشن مثل ادامه نسل.
از دید روانشناسی هم شاید بشه گفت یک غیر نرمه. یعنی یک سری عوامل در زندگی شخص پیش میاد که اونو به این مسیر میکشونه. حالا این عوامل چی هست باید آمار گیری دقیق بشه که من ازش خبری ندارم ولی حدث می زنم سخت گیری های بیجا در کودکی، ذهن کودک رو آماده پذیرش این مساله می کنه. بچه ها بسیار باهوش تر و کنجکاو تر از اون هستن که به نظر میاد. طبیعیه که وقتی با موضوعی روبرو میشن که حس می کنن بزرگا بیش از حد روش حساس هستند، کنجکاو تر میشن. من خودم در کودکی اینجوری بودم و علاقه خاصی به آمپول بازی با دخترای همسایه داشتم. هر وقت می خواستیم تصمیم بگیریم چه بازی بکنیم من سریع آمپول اسباب بازیمو می آوردم و می گفتم من دکتر میشم بکش پایین. جالبه که 6-7 سالمم بیشتر نبود. به نظرم مساله خیلی بیشتر از اینکه گرایش جنسی باشه، کنجکاوی بود که محیط در من برانگیخته بود. بعدشم بچه ها فرصت بیشتری برای با همجنس تنها بودن پیدا می کنن تا جنس مخالف. حداقل در جامعه سنتی ما اینجوریه.
و اما سوال جالب گل سنگ: "اگر شما روزي برادر يا خواهر يا فرزندتان را در حال معاشقه با همجنسش ببينيد چكار مي كنيد؟ "
خوب اگه خواهر یا برادرم باشه میشینم و فکر میکنم ببینم چه ایرادی تو رفتار پدر و مادرم و محیط اطراف بوده که اونو به این راه کشونده. نصیحت هم نمی کنم چون اساسا با نصیحت کردن در هر موردی مخالفم. به قول حافظ "نصیحت شه نشین است" و نصیحت کننده خودش رو در مرتبه ای بالا تر از شنونده می دونه. به نظرم اصلا به روی خودم نمیارم و هر وقت فرصت شد سعی می کنم عقاید خودم رو مطرح کنم. در حد اظهار نظر.
اما اگه بچه من باشه، اول خودمو به سیخ میکشم و سعی میکنم بفهمم ایراد کارم از کجا بوده. بعدشم شاید با یک متخصص و روانکاو مشورت کنم ببینم چه برخوردی بهتره و چه میشه کرد. حتی در این مورد هم به نظرم حق دخالت ندارم چون بچه منم حق داره مثل بقیه تفریحاتشو خودش تعیین کنه. اگه خیلی هنر کنم راههای مثبت تر جلوش بذارم تا خودش راه دیگه ای رو انتخاب کنه.
پیش بینی می کنم خیلی هاتون بگین این حرفا ایده آله. شاید درست بگین ... البته شاید.

Posted by Kamyar at November 20, 2003 9:23 PM   «  »
نظرها

به من هم آمپول مي زني شيطون بلا

Posted by: morteza at November 20, 2003 9:56 PM

سلام

عنوان خوبي انتخاب كردي ...

فكر كنم خيلي "گران" تموم بشه .

سربلند بموني و ايروني .

Posted by: masih at November 20, 2003 10:27 PM

مرتضي جان، فكر كنم از متن بالا مشخص باشه علاقه اي به آمپول زدن آقايون ندارم!!!

Posted by: کامیار (صاب خونه) at November 20, 2003 10:43 PM

افرين اين شد يه سوژه خوب.حالا مي شه دوكلمه با شما حرف حساب زدو كمي هم دكتر بازي اقا منم بازي......

Posted by: kamy at November 20, 2003 11:16 PM

سلام كاميار جان . اوج بگير

Posted by: `پيمان at November 20, 2003 11:36 PM

واعظان كين جلوه بر محراب و منبر مي كنند
چون به خلوت مي روند آن كار ديگر مي كنند
مشكلي دارم ز دانشمند مجلس بازپرس
توبه فرمايان چرا خود توبه كمتر مي كنند
گوييا باور نمي دارند روز داوري
كين همه قلب و دغل در كار داور مي كنند
حافظ

Posted by: گل سنگ at November 21, 2003 12:07 AM

مشكلي دارم ز دانشمند مجلس بازپرس
توبه فرمايان چرا خود توبه كمتر مي كنند
. . .
راستش از برکات اسلام باید این یکی رو هم اضافه کرد . مقرضانه نمی خواهم حرف بزنم اما محدودیت جنسی این چیزها رو به بار میاره . در صورتی که اگه جامعه از نظر سکس در حد تعادل باشه حداقل به این وضع نمی کشه . . .

Posted by: aMir at November 21, 2003 1:42 AM

از طرفی هم باید اضافه کنم که باز بودم زیاد جامعه در این مورد هم مشکل ساز هست . همونطور که میبینیم .

Posted by: aMir at November 21, 2003 1:47 AM

کاميار جان، از ديد من همجنسگرايی کوچک ترين اشکالی نداره. من حتی به دخترم هم گفتم که اگر ترجيح جنسی اش نسبت به جنس موافق باشه ما همه جوره حمايتش ميکنيم. کاميار جان بايد به يک مساله توجه داشت که آدم همجنسگرا از روی سليقه عمل نميکنه که بشه سليقه اش رو عوض کرد (خودم هم قبلا" به اشتباه به نام 'سليقه جنسي' ازش اسم برده ام که خطاست). کسی که اينجوره طبق انتخاب نيست که تو بخوای با روانکاوی معالجه اش کنی. مثل اينه که بيان بتو بگن يالله ... عوض شو ... يا اينکه ببرنت روانکاو که روت کار کنه بلکه همجنسگرا بشی. مساله کاملا" غير ارادی و در ساختمان آدمه. به هر حال اميدوارم زمانی برسه که همجنس گرا ها نيز در اجتماع ايرانی ها بتونن زندگی مسالمت آميزی با ديگران داشته باشند و پذيرفته بشوند.

Posted by: هاله at November 21, 2003 7:14 AM

اين آقا دخترشو به من ميده؟بابا بعضي ها چقدر ایکس ایکس ... لارج تشریف دارن.این گندهگوزیهای روشنفکرانه تونو واسه خودتون نگه دارین منمظورم اون آقاهه است

Posted by: ملا عمر at November 21, 2003 11:40 AM

يه چيزي جاي خوشحالي داره. اينكه امثال آقاي ملاعمر خودشون مي دونن كه ارزش كارشون در چه حده و از اسم و ايميل واقعي استفاده نمي كنند. چقدر سخته آدم از خودش بودن خجالت بكشه. ملا جان به دل نگير!

Posted by: کامیار (صاب خونه) at November 21, 2003 12:33 PM

آقا پسر. بهتر جواب ملاعمرها را ندي. وقتي توي يك جامعه سنتي از اين حرفا بزني جواب اينجوريهم مي شنوي. بابا داري باورهاش را زير سوال مي بري. سواد جواب منطقي دادن هم نداره خوب بيچاره مجبور مي شه ليچار بگه.
در مورد همجنس گرائي هم با نگاه به قول خودت روانشناسانت مخالفم. قبلا هم بهت گفتم ولي الان حوصله فلسفه بافي ندارم.
پايدار باشي آقاي دكتر

Posted by: میلاد at November 21, 2003 2:04 PM

به نظر من هم «نظر من اعتقادات و اعمال آدمها آنقدر نسبی است که ملاک مطلقی برای ارزش گذاری نمیشه پیدا کرد...» و كشش هاي جنسي هم آنقدر خصوصي است كه به هيچ وجه كسي نمي تواند براي ديگري تعيين تكليف كند.
حالا اينكه ما از ديدن آن ناراحت مي شويم مسدله اي است كه ما بايد با آن كنار بياييم و نه آن شخصي كه به خاطر اين گونه بودنش باعث ناراحتي ما شده ...
راستي من هم در مورد دبي باهات موافق ام. چند باري آنجا بوده ام و بيشترين چيزي كه به چشمان من آمد همين بي هويتي بود و هميشه هنگامي كه عازم برگشت بودم يك لحظه برنگشتم كه به عنوان خداحافظي نگاهي به پشت سرم بياندازم. يك ناكجا آباد سطحي واقعي، مخصوصا براي كسي كه نگاهش بيشتر به عمق است تا به سطح :-)

Posted by: اسد at November 22, 2003 5:06 PM

به نظر من خاطرات و عكس هاي سكسي هم بگزاريد

Posted by: آیدا at November 2, 2004 6:55 PM

امید وارم از چیزایی که میگم ناراحت نشین ماها چقدر وقتمون بی ارزشه که داریم در مورد یه مشت آدم بی ارزش مطلب مینویسیم

Posted by: بی نام at November 7, 2004 2:18 AM

آخر من نفهمیدم این همجنسگرائی مریضیه یا اکتسابی یا ژنتیکی ؟ ممن.م میشم توضیح بدین ضمنا اینقدر نظرات مخالف را نکوبید و فرهنگ و ظرفیت داشته باشید. قبول ندارید بی ادبی نکنید .

Posted by: علی at September 1, 2005 12:21 AM

به نظره من كه خيلي عالي بود اگر بيشتر صحبت كنيد در مورده اينا خيلي بهتره اگر عكسم در اينا بزارين خيلي خوبه

Posted by: ehsan nagafi at September 19, 2005 6:04 PM

dost khob be nazaram dar mored farzandet kami ejhaf kardi behet ghol midam

Posted by: نسیم at September 29, 2005 4:12 AM

من به شخصه بااین کار زشت مخالفم بهتر است جوانان با یاد خدا و مرگ و روز قیامت از این کار زشت پذهیز کنند و به ازدواج که سنت پیغمبر است بپردازند

Posted by: محسن at October 6, 2005 5:53 PM

متا سفانه در ایران 95 در صد از مردم با این موضوع مشکل اساسی دارن که ناشی از بی سوادی کم سوادی و جها لت است اگه به پدری بگن یا ببینه که پسرش همجنس گراست چیکار میکنه؟ گاهی از برخی خونوادها رفتاری سر میزنه که نه تنها کمکی نمیکنه بلکه موجب میشه تا جوون برای خلاصی دست به هر کاری از قبیل خود کشی و.......... بزنه .. متاسفانه راه درازی رو در پیش داریم تا به اون جایی برسیم که همه مردم و اقلیت ها از حق یکسانی بر خور دار باشند..خیلی از ما ها هنوز یاد نگرفتیم تو صف نانوایی 5 دقیقه وایسیم پس چطور باید اتظار داشت مطلب مهم همجنسگرایی که تو این چند ساله به اوج رسیده رو قبول کنیم .. مردم در بر خورد با همچین شخصی آنچنان بر خوردی رو دارن که گویی خودشون از اصحاب پیامبر هستند و شخص همجنسگرا شمر زلجوشن......... القاب و عناوینی رو به زبان میارن که برازنده هیچ نوع نزاد بشری نیست دولت هم که برای نفس و حق انسان هیچ ارزشی قایل نیست حالا چه برسه به هم جنسگرا ها پس با این اوصاف و وضع بغرنج در ایران یک هم جنسگرای تنها چطور میتونه از حقش حقی که همیشه پامال شده دفاع کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

Posted by: حمیذ at October 16, 2005 2:10 PM

در یک جمله بگویم همجنس بازی هیچ اشکالی ندارد آخه کسی که همجنس گراست ( که تعدادشان کم نیست ) که خود ساختگی نیست بلکه فطرتی اینگونه پیدا کرده است . اطلا" جای بحث نیست

Posted by: علیرضا رهائی at December 2, 2005 7:14 PM

همجنس بازی گناه بزرگی است

Posted by: حسام at January 13, 2006 10:26 PM

من هم جنس گرا هستم و معتقدم قشره خاصي هستيم كه جرممون عاشق شدنه

Posted by: artin at February 24, 2006 6:19 AM

باز هجر یار دامانم گرفت......... باز دست غم گریبانم گرفت
چنگ در دامان وصلش می‌زدم...... هجرش اندر تاخت، دامانم گرفت
جان ز تن از غصه بیرون خواست شد..... محنت آمد، دامن جانم گرفت
در جهان یک دم نبودم شادمان....... زان زمان کاندوه جانانم گرفت
آتش سوداش ناگه شعله زد......... در دل غمگین حیرانم گرفت
تا چه بد کردم؟ که بد شد حال من...... هرچه کردم عاقبت آنم گرفت

Posted by: hhhhhhhhhhhhh at February 28, 2006 11:17 AM

لطفاًبه ادرس arezo6751@yahoo.com عکس خفن سکس همجنس و غیر همجنس بازی بفرستید در ضمن از دیدن لحظات شاد شما در تصاویر ارسالی خوشحال میشوم در صورت تمایل تلفن نیز بگذارید یا ادرس ایمیل جهت برقراری تماس بدهید

Posted by: arezo at March 5, 2006 9:45 AM

به نظر من همجنس بازي غلط نيست در نهاد انسان است اما مثل خيلي چيز هاي ديگه كنترل كرد چون خدا ميخواد
اگه عاشق خدا بشيد مي فهميد چي مي گم
راستي
كاست ثناي علي از سيد خليل عالي نژاد رو بگيريد

Posted by: مجتبی at March 11, 2006 12:15 PM

هرکشوری هر دین ومذهبی قانونی خاص و ویزه برای تمام امور دارد. وهر فرد موظف است از قانون اطاعت وتبعیت کند اگر چه قانون به نفع وسود او نباشد. لکن هرقاونی در هر جای جهان ممکن است برای عده ای خوب وقابل قبول وسودمند باشد وبرای عده ای بدو وغیر قابل تحمل در کشور ما به خصوص در باور دینی ما که اسلام است . هم جنس بازی را کارمفید وخوبی نیست. لکن گناه است. ودرحالت کلی هرکس به خوبی میداند رابطه دو فرد نامحرم حرام وگناه است وزنا کاری گناه است که در قران هم مزمت بسیار شده وگناه معرفی شده چون به یقین واتمینان برای ما و جامعه ما مفید نیست . درکل دین وقانون اسلامی اگر درست وکامل اجرا شود. هیچ کس نیازمند نمیشود ودر دچار سختی مصیبعت قتل جنگ ظلم ستم... نمیمانند . ودچاربیمارهای روانی وجسمی یا استرس که امروزه شیوع یافته بین مردمان جهان درکل اگر ما مسلمان باشیم واسلام وقران را راه خود قرار دهیمو سرمشق زندگی دنیوی قرار دهیم. دیگر به هیچ وجه ما به هم جنس گرائی وزنا وچیزهایی از این قبل دچار شویم . که همه این کار گناه است وبه ضرر ما انسان ها است همان طور که بیماری ایدز اولین بار بین همجنس بازان کشور های غربی دیده شد. اغلب بیماری ها از راه روابط جنس غیر ا خلاقی و نادرست وغیر شرعی ایجاد میشود. وعمده بیمارهای خاص از طریق شرکایی هم جنس گرا به بدن هم نفوذ میکند. در کل قوانین اسلام برای اسایس بشر هست اگربه طور مناسب وکامل ایجاد شود به یقین هم زمان ظهور حضرت مهدی (ع) همه در اسایش وراحتی قرار میگیرند. به دلیل درست و کامل اجرا شدن قانون خدا لازم به ذکر است من خودم بلکه خیلی ازافراد مسلمان ودین دار و باتقوا ومومن به دلیلی زیر از زنا وهم جنس گرایی واعمال مختلف در این قبیل دوری میکنیم. اول این که به گناه مرتکب نشویم . دوم این که از حرف خدا ودین خدا وقانون خدا حمایت کنیم واحترام بگذاریم. سوم به واسطه دوری از گناه واستقامت درمرتکب نشدن به اعمل حرام و گناه وغیر اخلاقی هم ثواب داشته باشیم وهم عامل مفید باشیم. وزمینه انحراف دیگران را فراهم نکیم که گناه ومعصیت بسیار بزرگی است . و اگرما از زنا وهم جنس بازی دوری کنیم نتها به حقوق طبیعی دیگران تجاوز نمکینیم. بلکه با انجام ندادن اعمال بد وزشت وگناه زنا وهم جنس بازی دچار برخی مشکلات در زندگی نمیشویم.این زنا کردن وداشتن روابط غیر اخلاقی وهم جنس گرائی زمینه ی بروز اغلب گناه هان است. ئرکل چه بیمارهایی ما از این راه مرتکب میشویم چه شکست هایی در زندگی می خوریم چه مشکلاتی برای دیگران ایجاد میکنیم. اغلب خانواده ها نابود میشوند و چه کودکانی قربانی طلاق میشوند. چه قتل هایی ایجاد میشود. چه دعوا های بزرگی ایجادم شود. زندگی وسرنوشت چه افرادی عوض میشود. به دلیل این که من ویا شما مرتکب عمل زنا وروابط ناصحیح وهم جنس بازی شدیم. وهزاران مثال دراین رابطه وجود دارد . که شما از من بهتر می دانید. مثال های بالا اندکی از مثال هایی است دراین رابطه دراخر درهرکاری وعملی باید خدا رادید. وباید بدانیم شهوت وغزیزه جنسی نباید کشت بلکه باید تربیت کردن و ما باید ازداوج کینم که هم نیاز جنسی ما برطرف شود هم دین ما کامل شود و هم مرتکب زنا و هم جنس بازی نشویم. اگر کسی هم نتوانست ازدواج کند. با صبر کند مدتی تا شرایط ازداوج فراهم شود. با توکل به خدا هر کاری امکان دارد. با توکل به خدا وکار وزحمت و کوشش برای هر فردی شرایط ازدواج فراهم خواهد شد.

Posted by: ارش at April 18, 2006 1:36 AM

من در آمپول زدن حرفه ايم
هركس خاطره مي خوادe-mail
بزنه تا براش بفرستم
احمد

Posted by: ahmad at April 24, 2006 3:41 AM

در صورت نبودن جنس مونث تتها راه جلوكيري از عمل كثيف جلق همجنس بازي است مخصوصا سربازي.خوابگاه.اردو.و از اين قبيل جاها

Posted by: فرهاد at April 29, 2006 5:33 PM

به نظر من كه يك دوست دارم كه همجنس باز است اين كار خوبي نيست

Posted by: داود at May 10, 2006 11:34 PM

من فقط ميگم كه همجنسگرائي بر خلاف طبيعت هر انساني است

Posted by: Amir at May 19, 2006 4:24 PM

مگه همجنس بازی چه ایرادی داره؟ به نظر من اگه خدا راضی نیست دو نفر بدون آسیب رساندن به شخصیت همدیگه یا آزار دادن مردم جامعه از زندگیشون لذّت ببرند، پس اونقدرها هم عادل نیست!در حقیقت همجنس بازی هیچ فرقی با رابطه ی عادی نداره. جز این که دو نفر که از لحاظ ذهنی و جسمی به هم نزدیکترند تا به جنس مخالفشان... عاشق می شوند.

Posted by: بابک at June 28, 2006 4:25 PM

اسم اين رو وسوسه گذاشت اگر اين عشق شما هاست پس بهتر, چهار تا آدم لجن ديگه هم نسلشونم منقرض بشه اگه مي خاي باز روشنفكري كني بايد خدمتت بگم اين روشنفكري نيست بلكه فاشيستي يعني خلاف اورف
جامعه اگر بخواي اسم منو مسخره كني و توهين كني ديگه ببخشيد اگه اشتباهي حك شدي.
از خانم آرزو معضرت مي خوام كه از آدرس اينترنتي شون استفاده كردم تا پيغام بفرستم شايد دفعه ي بعدي حواسشونو جمع كنن تا ديگه آدرس اينترنتي شون رو تو ديد همه نذارن.
alex marchal

Posted by: Alex marchal at July 15, 2006 2:18 AM

جواب

Posted by: alex marchal at July 15, 2006 2:39 AM

به نظرم عشق حتي به برگ هم عشقه.متاسفانه بعضيا به خاطرارضاي تمايلات جسنيشوناين مقوله رو كثيف كردن.امااگه بانيت واقعي يعني عشق 2طرف باشه بي مورده!

Posted by: sasha at July 27, 2006 3:16 AM

همجنس گرائی بطور كل غلط است و كاملا غيرطبيعي است و در هر آييني گناه بزركي است. علت آن هم اين است كه انسان موجدي است كه دوست دارد در هر كاري دگرگوني ايجاد كند كه اين از نوع بسيار بدش است خداوند هر چيزي را از نوع طبيعي اش آفريده و اين گونه افراد(همجنس گراها) از لحاظ روحي كاملا بيمار هستند و بهتر است فكري به حال خود بكنند.

Posted by: مهدی احمدی at July 30, 2006 9:02 PM

به نظر من همجنسبازی تو خون هر کس است.مثلا خود من از سنین کودکی علاقه ی زیادی به جنس موافقم داشتم در صورتی که در ان زمان اطلاعات جنسی کافی هم نداشتم وفقط 12 سالم بود اما کمی که که بزرگتر شدم فهمیدم که جامعه نگاه خوبی به این مقوله ندارد. من هم از ان زمان تا حال که 19 سال دارم این حس را درون خود دارم اما نمیخاهم و نمیتوانم انرا بروز دهم من الان واقعا دارم از زبان یک همجنسگرا با شما صحبت میکنم داشتن این حس در وجود خود وناتوانی در بروز ان بسیار سخت است.ومن واقعا دارم زجر میکشم از اینکه چرا هینقدر جامعه ی ایران بسته است .الان خوانواده ی من واطرافیانم همه از من انتظار یک ازدواج معمولی عین دخترهای دیگر را دارند چون خودشان به این درد مبتلا نیستند که در تمام طول تحصیل عاشق دوست همجنس خود باشند و گهگاهی احساس شدیدی همانند عشق را در درون قلب خود به همجنسشان حس کنندوبخاهند که او را برای خود داشته باشند حتی برای یک لحظه.اما بدبختی در اینجاست که در بیشتر موارد طرفی که ما دوستش داریم متوجه ی علاقه ی مابه خودش نمیشود.من همیشه به لزبین های خارجی حسودیم میشه چون اونها همدیگه رو درک میکنند اما ما نه.مثال عینی اش هم همین مدونا و بریتنی بودن که شجاعانه ترین کار ممکن رو کردن ودرMTV AWARDESبه هم اظهار عشق کردند تا این دیوار حیای مسخره که فقط در قلب همجنسگرایان وجود دارد فرو ریزد.هر چند که بعد از این کار کمی از محبوبیتشان کاسته شد اما بالاخره حرف دلشان را زدند.امیدوارم اگر عین خودم هستید یک روز بتونید به اونی که دوستش دارید بگید:عاشقتم.

Posted by: the dream girl at August 13, 2006 8:18 PM

بابا انگلیش

Posted by: حسن at August 14, 2006 4:54 PM

ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.kheyli ba haliiiiiiiiiiii.

Posted by: nana at August 15, 2006 5:28 PM

خیلی خوبه.

Posted by: ایدا at August 15, 2006 5:32 PM

خیلی خوبه.

Posted by: ایدا at August 15, 2006 5:32 PM

mibinam ke inja ham dava be pa shode! age mayel be khandane ye seri matalebe ELMI dar bareye hamjensgerayi hastin be wikipedia sar bezanid.

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%87%D9%85%D8%AC%D9%86%D8%B3%E2%80%8C%DA%AF%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C

albatte maghaleye engelisish kamel tare : http://en.wikipedia.org/w/homosexuality

Posted by: PayaM at August 24, 2006 11:32 AM

بابا از قدیم گفتن موسی به دین خود عیسی بدین خود.هر کی دوست هر کاری بکنه اخه بابا به من و شما چه مربوط.نظر منم در مرده هم جنس بازی مثبت.دوستان برین خوش باشین.

Posted by: شایسته at August 26, 2006 6:36 PM

اقایون خانوما به داد من برسین مردم از دست این فیلترها منو دریابین همجنس باز کیلو چنده؟

Posted by: گلمن گلی at August 27, 2006 2:28 AM

به فلسفه همجنس بازي كاري ندارم،كسي هست با هم حال كنيم؟؟؟ هر جوري كه پاي كار باشه من هم هستم.

Posted by: احسان at August 28, 2006 1:03 AM

بستگی به این داره که هر کس در بچگی توسط چه جنسی رابطه داشته اگه دختر بهش هال داده باشه گرایشش به زن هست و اگه دوست ÷سر یا یک مرد دیگه اغفال و مورد تجاوز قرار گرفته باشه گرایشش به همجنس خواهد بود

Posted by: حمید لولوخورخوره at August 31, 2006 6:38 AM

گی بهترین سکس دنیا

Posted by: pesarak adhegh gay at September 15, 2006 2:35 AM

زنده باد گی

Posted by: pesarak ashegh gay at September 15, 2006 2:40 AM

سلا م خو بين به همگي من و ا قعا مي گم ز ند ه با د گي كسي هست با من حا ل كنه مكا ن هم د ا ر م از 15 سا له تا 20 با شه به من ايميل بز نه پو له خو بي تو ش هست

Posted by: ali at September 28, 2006 7:18 PM

جامعه ايران 100 شايد هم 200 سال از غرب عقب تره . زمان نياز داريم تا اين مسائل جا بيفتن . در اين جوامع سنتي و جاهل ، انجام و حتي ابراز اين طرز فكر عادي مساويست با طرد شدن و گاهي به قيمت جان انسان تمام شدن تا جايي كه متاسفانه انگ مفسد ممكن است به شما بزنندو از حقوق اجتماعي محروم شويد . تنها راه حضور در جوامعي است كه با اين موضوع برخوردي پذيرفتني داشته باشند نه قرون وسطايي . متشكرم

Posted by: saman at October 8, 2006 1:52 AM

سلام دوستان من فقط به یه پسر احساس همجنسگرایی دارم،خیلی دوستش دارم و نمیدونم چطور بهش بگم،ازهیچ همجنس دیگه ای هم خوشم نمی یاد. ضمنا من با دخترا هم تاالان رابطه جنسی نداشتم چون تواین مملکت انگار فقط باید خودمونو سرکوب کنیم. اگه دختری باشه با من سکس داشته باشه فکر می کنم مشکلم حل بشه. خواهش میکنم هرکی می تونه به من کمک کنه.

Posted by: arash at October 12, 2006 12:49 PM

کسی که همجنس بازی رو نهی میکنه واسه اینه که اینکاره نیست.

Posted by: رضا at December 28, 2006 10:19 PM

بدشم تو مملکت جنده پرستا این چیزا محال به نظر میرسه...

Posted by: رضا at December 28, 2006 10:21 PM

من سامان 24 ساله هستم. و یک گی زنانه پوش هستم. علاقمند به رابطه با کسی مثل خودم هستم. اگه کسی هست پی امبده یا آف بذاره.

Posted by: saman at December 29, 2006 12:00 PM

من يه پسرم ميخوام يك مرد منو تجربه كنه و از من لذت ببرهو كاملا خودمو در اختيارش قرار بدم ميل بزنين:man1_freeman@yahoo.com

Posted by: سیبی at December 30, 2006 12:58 PM

من با نظر آرتين موافقم وميدونم ما همجنس گراها جرممون فقط عاشق شدنه. به نظر من سكس مكمل عشقه واين اجتناب ناپذيره .من خودم همجنس گرا هستم واز اين موضوع بر خلاف خيلي ها رنج نميبرم.چون وقتي به سكس با جنس مخالف فكر ميكنم حالم بد ميشه .چه برسه به عملش. اين يك امر شخصي و در ذات آدمهاست.من دوست پسرم رو دوست دارم خواه مردم بپسندند خواه نه ....كاميار جان ممنون از مطالبت...

Posted by: H03ien at January 13, 2007 11:24 AM

به نظر من همجنس بازي يه كاري غيرشرع و بسيار پستي است كاري به مذهبي بودن يا نبودن من نداره كه اين حرف رو مي زنم من خودم بچه كاملا مذهبي نيستم يعني نمي توانم باشم ولي هر انساني از كارهاي پستي همانند هم جنس بازي متنفر است چون چيزي كه براي آدم مفيد نيست چرا اون كار را بكند البته اين نظر من است همين طور به نظرات ديگران هم احترام قائلم متشكرم.

Posted by: آرمين at February 10, 2007 6:09 PM
نظر بدهید

یادآوری مشخصات شما؟      
Design by MAQSAD.com: Web Design in Dubai - Powered by Movable Type 3.31